Transmisje oraz konferencje online

Zrealizuj swoje wydarzenie online! 

WEBINARY | KONFERENCJE | PREZENTACJE PRODUKTÓW | KONCERTY| STUDIO WIRTUALNE&MULTIMEDIALNE


Pobierz ofertę

Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim stażem w swojej branży. Zajmujemy się obsługą eventów na polu audiowizualnym, w tym realizacją wydarzeń online. Usługi świadczymy kompleksowo — dbamy o pełną oprawę multimedialną i scenograficzną.

Dysponujemy autorską platformą online, która umożliwia prowadzenie internetowych transmisji na żywo. Jednocześnie oferujemy wszystkie niezbędne funkcjonalności, takie jak rejestracja uczestników, komentarze z możliwością moderacji, ankiety, quizy, analityka oglądalności itp. Potrafimy przeprowadzić kompleksowo każdego rodzaju transmisję online.

Sprawdź możliwości naszej platformy streamingowej  BerryLive >>

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi prawdziwych kontaktów międzyludzkich. Istniej jednak wiele sytuacji, kiedy fizyczne uczestniczenie dużej liczby osób w wydarzeniach biznesowych lub kulturalnych (targach, konferencjach, koncertach, eventach) nie jest możliwe. Wówczas przychodzi nam z pomocą technologia, która umożliwia organizowanie wydarzeń wirtualnych z zachowaniem pełnej atrakcyjności wizualnej i merytorycznej.

Pobierz ofertę

 

Naszą specjalnością jest organizacja szkoleń i konferencji online, a także szeroko pojętych wydarzeń marketingowych (np. prezentacji produktów). Umożliwiamy realizację transmisji prosto z Twojego biura lub domu, jak również z wirtualnego studia (klasyczna scenografia eventowa z możliwością dodania elementów wirtualnych/ nagrywanych w studio), studia multimedialnego z wystrojem w formie ekranu LED lub studia z rozszerzoną rzeczywistością (xR), które dostosowujemy do specyfiki wydarzenia.

Oferowane technologie:

- możliwość dodania do prawdziwej scenografii elementów wirtualnych, stworzonych wcześniej w studio

- możliwość skorzystania z gotowego lub stworzenia studia multimedialnego z wystrojem w postaci wielkopowierzchniowych ekranów LED

- możliwość stworzenia studia multimedialnego z rozszerzoną rzeczywistością (xR), gdzie tradycyjna scenografia multimedialna łączy się z elementami generowanymi wirtualnie.

Wymienione rozwiązania pomogą Ci w atrakcyjny sposób podtrzymać kontakt z Twoimi pracownikami, partnerami biznesowymi czy klientami.

Nasze doświadczenie i sprzęt:

  1. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji eventów, transmisji online, jak również w cyfrowej obróbce obrazu.
  2. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i oprogramowaniem do prowadzenia transmisji online. Realizacją zleceń zajmuje się zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów.
  3. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które zamieniają nudne wystąpienia i panele w efektowne prezentacje.

Poniżej prezentujemy kilka zrealizowanych przez nas projektów, a także możliwości naszego studia (materiał wideo). Zapoznaj się z wyposażeniem wirtualnego i multimedialnego studia  tutaj >> 

Możliwa aranżacja studia multimedialnego/ wirtualnego/ xR we wskazanym przez klienta miejscu (tj. hotelu, sali konferencyjnej lub innej przestrzeni eventowej).

 


 

Event Hybrydowy dla firmy farmaceutycznej. 

#EventHybrydowy dla firmy farmaceutycznej o światowym zasięgu to wyzwanie, którego podjęliśmy się jakiś czas temu. Okazuje się, że tematykę badań, ich wyników, opis działań leków itd. można zaprezentować w ciekawy i przykuwający uwagę sposób.

"Jutro w szkole. Szkoła jutra." - konferencja online Fundacji Orange z Multimedialnego Studia Berrylife

Fundacja Orange, wydarzenie online - "Włączaj. Nie wykluczaj"

Wielki finał konkursu PowerUp EIT InnoEnergy - transmisja online z Multimedialnego Studia Berrylife

Edycja online, największego europejskiego hackathon'u HackYeah - transmisja online z Multimedialnego Studia Berrylife

Debata "All of backup" realizowana dla Veracomp - transmisja ze Studia Wirtualnego Berrylife

 XXIII edycja Inżynierskich Targów Pracy transmisja online ze studia multimedialnego Berrylife.

Premiera nowego robota współpracującego Assista od Mitsubishi Electric - transmisja online z Wirtualnego Studia Berrylife

Cracow Game Days 2019 - turniej z transmisją online

Streaming 360 eventu Think Big dla agencji Proidea 

Wirtualne Studio Berrylife & Studio Multimedialne z ekranem LED

Zapoznaj się z wyposażeniem wirtualnego i multimedialnego studia tutaj >>

 

Napisz do nas i dowiedz się więcej

Wirtualne studio telewizyjne - zrealizuj swoje wydarzenie online!

Streaming video - dlaczego warto?

Obsługa webinarów - zaufaj profesjonalistom

Studio telewizyjne warszawa