Techniczna obsługa eventów

Zapraszamy do dalszej części strony i odkrycia, jak możemy przyczynić się do tego, aby Twoje wydarzenie nie tylko spotkało się z entuzjastycznym odbiorem, ale także na długo zapadło w pamięć uczestników.

Więcej niż seria wystąpień

By wrażenia pozostały w pamięci, konferencja musi być czymś więcej niż serią odczytów. Ogromne zaangażowanie w organizację zasługuje na sukces.

Nie jesteśmy zwolennikami bezpodstawnego przechwalania się, ale z pewnością posiadamy spore doświadczenie i kompetencje w zakresie technicznego wsparcia eventów. Pozwól, że weźmiemy na siebie multimedialną oprawę wydarzenia.

Zachwyć publiczność

Wiemy, że dobra konferencja łączy ludzi i inspiruje. W Berrylife tworzymy koncepcję wydarzenia, lub działamy w oparciu o Twój pomysł. Projektujemy oprawę audiowizualną oraz dobieramy rozwiązania techniczne do klimatu i rozmiaru eventu, a potem kontrolujemy niezakłócony przebieg spraw.

Kompleksowa obsługa audiowizualna.

Sprawdzona technika — to sekret udanych eventów. Za sceną, czy na tzw. zapleczu działa sprzęt bez którego żaden event nie ma prawa się udać. Warto o tym pamiętać, wybierając wykonawcę. 

Kreacja eventowa

Sięgnij po świeże pomysły

Wydarzenie zaplanowane punkt po punkcie na tle oryginalnej warstwy wizualnej? Idealne konferencje zaczynają się w Dziale Kreatywnym.

Nasze realizacje

Zobacz nasze portfolio

Z pewnością chcesz wiedzieć, jakie mamy możliwości? Sprawdź jak wyglądały wydarzenia organizowane przy współpracy z Berrylife.

Nasz zespół

Stwórzmy team.

Poznaj nasz zespół i zrealizujmy wspólnie śmiałe przedsięwzięcie.

Zaufali nam

Dzięki wieloletniej pracy z różnymi markami, od małych lokalnych firm po globalnych liderów, zdobyliśmy doświadczenie, które stanowi dla nas najcenniejszą walutę.

Każde nowe wyzwanie, każda realizacja to dla nas dowód na zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć Wam rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie i przyczyniać się do sukcesów waszych biznesów.

Konferencje On-Line

Organizujesz wydarzenie on-line?

Zobacz, jakie mamy doświadczenie i jak kompleksowo wspieramy wydarzenia w sieci.

Parametry techniczne

Niezastąpione wsparcie sprzętowe

Poznaj ważne dla Ciebie techniczne detale i zobacz jakim sprzętem możemy wesprzeć Twój event.

Powiedz jaki event planujesz?
Ktoś z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą by porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach.
Wyślij
Udało się! Twoje pytanie wyruszyło w multimedialną podróż do naszej skrzynki.
Wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.
Lokalizacja i kontakt

Bywamy często w rozjazdach, dlatego, zanim wybierzesz się do nas na kawę, daj znać mailowo lub telefonicznie.

Biuro - dział kreatywny
ul. Podole 60 (biurowiec KPT), 30-394 Kraków
Biuro i Magazyn
ul. Piłsudskiego 7, 32-050 Skawina