Showcase

Bądź sprytnym organizatorem

 

i wybierz jeden z projektów Showcase. To nasze autorskie rozwiązanie — efektowna ekspozycja zbudowana z wielkoformatowego ekranu LED, który ożywi Twoje stoisko i przyciągnie uwagę.

Powierzchnia nie jest ograniczeniem. Naturalnie, większa przestrzeń daje większą swobodę projektowania. Niemniej, nawet niewielkie stoisko multimedialne może wyróżnić się wśród konkurencji.

Interesuje Cię to rozwiązanie?

Chętnie porozmawiamy o szczegółach.

Wyślij
Udało się! Twoje pytanie wyruszyło w multimedialną podróż do naszej skrzynki.
Wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.
FAQ - Często zadawane pytania
  • Czym różni się stoisko multimedialne od stoiska standardowego?

Multimedialne stoiska przyciągają uwagę ekranami LED, które pozwalają na dynamiczne wyświetlanie treści i łatwe ich aktualizacje. Standardowe stoiska są budowane z drewnianych płyt i raz ustawione, nie zmieniają swego wyglądu. Zaprojektowanie i zbudowanie stoiska standardowego wymaga dużo więcej czasu, a zastosowane materiały są trudne w recyklingu i zazwyczaj nieprzydatne do ponownego wykorzystania.

  • Dlaczego mam wybrać ofertę showcase?

Showcase to rozwiązanie all-inclusive – od projektowania po demontaż, bez ukrytych kosztów. Dbamy o każdy detal, by Twoje stoisko wyróżniało się na tle innych. Plus, oferujemy gotowe konstrukcje, które można dostosować do Twoich potrzeb — szybko, sprawnie i z przewidywalnym budżetem.

  • Skąd wziąć materiały graficzne do prezentowania na stoisku?

Wykorzystaj już posiadane materiały, dopasowujemy je do ekranów. Lub, za naszą pomocą, stwórz coś nowego, co najlepiej reprezentuje Twoją markę.

  • Czy usługa obejmuje wynajem, czy zakup stoiska?

Usługa Showcase obejmuje wynajem stoiska.

  • Czy muszę mieć duże stoisko, żeby skorzystać z usługi Showcase? 

Nie. Showcase to rozwiązanie uniwersalne, odpowiednie dla stoisk o powierzchni od kilku do kilkuset metrów kwadratowych. Rozmiary ścian można nieskończenie multiplikować o każde kolejne 0,5 metra.

  • Co się dzieje ze stoiskiem po targach?

Po wydarzeniu stoisko jest demontowane i przechowywane przez nas, aby być gotowym na kolejne użycie. Dbamy o środowisko, więc większość materiałów jest wielokrotnego użytku.

  • Jestem zainteresowany waszym rozwiązaniem, jak zacząć współpracę?

Chcesz zacząć współpracę? Wystarczy napisać na zapytania@berrylife.pl lub użyć formularza na naszej stronie internetowej. Podaj datę wydarzenia, rozmiar i typ stoiska, a my szybko wrócimy z ofertą.

Lokalizacja i kontakt

Bywamy często w rozjazdach, dlatego, zanim wybierzesz się do nas na kawę, daj znać mailowo lub telefonicznie.

Biuro - dział kreatywny
ul. Podole 60 (biurowiec KPT), 30-394 Kraków
Biuro i Magazyn
ul. Piłsudskiego 7, 32-050 Skawina