TPA
TPA - interaktywne monitory dotykowe z prezentacją produktów
TPA - videowall z monitorów bezszwowych oraz prezentacja firmy
Stoisko Instytuty Badań Technicznych TPA, interaktywna ścianka z monitorów bezszwowych i monitory dotykowe
TPA -  interaktywna ściana stworzona z modułów bezszwowych

TPA

Instytut Badań Technicznych TPA jest częścią koncernu Strabag, jednego z europejskich liderów rynku budowlanego. Firma ta już dwukrotnie zaufała Berrylife. Najpierw w 2011 roku powierzyła nam obsługę stoiska na Targach Kruszywa i Betonu w Sosnowcu, rok później natomiast pojechaliśmy razem z TPA do Wisły, by wziąć udział w Dniach Betonu.

Zlecenia od TPA były wymagające, ale z zupełnie innego względu, niż mogłoby się wydawać. Zwykle jako wyzwanie w tej branży traktuje się kompleksową obsługę wielkiej przestrzeni wystawienniczej. W tym przypadku było jednak zupełnie inaczej. Musieliśmy zmierzyć się z koniecznością zagospodarowania niewielkich stoisk w taki sposób, by przyciągały one uczestników imprez i wyróżniały się od pozostałych pawilonów, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie. Jednocześnie trzeba było przy tym uniknąć wrażenia ciężkości i przeładowania.

Na Targach Kruszywa i Betonu przygotowaliśmy 25-metrowe stoisko. Zainstalowaliśmy tam dwie podłogi interaktywne oraz videowall zmontowany z dziewięciu modułów bezszwowych, o łącznej przekątnej 138 cali. Ponadto, w pawilonie znalazły się również trzy 46-calowe monitory dotykowe. Wszystkie wymienione elementy były interaktywne. Na potrzeby wydarzenia przygotowaliśmy specjalne aplikacje, zawierające angażującą prezentację firmy, jej oferty oraz dotychczasowej działalności. Całość zrobiła na organizatorach duże wrażenie - TPA otrzymało nagrodę za najbardziej innowacyjne stoisko. Podczas Dni Betonu z kolei zmieściliśmy się na zaledwie dziewięciu metrach kwadratowych. Zmniejszyliśmy videowall, tym razem budując go z czterech modułów, a ponadto zamontowaliśmy na stoisku ekran dotykowy zabudowany w ściance. Urządzenia pozwalały na zapoznanie się z ofertą TPA dzięki interaktywnym materiałom. Tym razem dodaliśmy również możliwość udania sie na wirtualny spacer po laboratoriach firmy.

https://www.facebook.com/berrylife       https://www.youtube.com/user/berrylifeinteractive?feature=watch