Targi Modernizacji Budynków
Targi Modernizacji Budynków - aplikacje dotykowe oraz monitory bezszwowe
Targi Modernizacji Budynków - stoły multimedialne i monitory bezszwowe
Targi Modernizacji Budynków - prezentacja rozwiązań multimedialnych
Targi Modernizacji Budynków -  ściana interaktywna z nakładką dotykową
Targi Modernizacji Budynków - ściany z monitorów bezszwowych, rozwiązania AR
Targi Modernizacji Budynków - prezentacja interaktywna na ekranie dotykowym

Targi Modernizacji Budynków

Jesienią 2013 roku pojawiliśmy się na krakowskich Targach Modernizacji Budynków. Tym razem jednak wystąpiliśmy w roli o tyle niezwykłej, że stoisko zbudowaliśmy sami dla siebie. Berrylife odwiedziło bowiem te imprezę by zaprezentować architektom, inżynierom i dekoratorom wnętrz nowatorskie rozwiązania multimedialne oraz interaktywne, które mogliby wykorzystać w swoich projektach. Mieliśmy więc okazję popuścić wodze fantazji i opłaciło się, bo zainteresowanie naszą ekspozycją było niemałe.

Najważniejszym elementem całego stoiska były dwie bezszwowe ściany wideo. Obydwie składały się z czterech modułów o przekątnej 46 cali, co dało imponujący efekt w postaci pary wielkich ekranów wyświetlających obraz w rozdzielczości Full HD. Jedna ze ścian została dodatkowo wyposażona w nakładkę dotykową i aplikację pozwalającą z każdej strony obejrzeć wirtualne modele kilku budynków. Drugą natomiast połączyliśmy z kamerką Kinect, pozwalająca na sterowanie ruchem, oraz technologią Augmented Reality. Dzięki niej odwiedzający mogli zobaczyć jakie obrazy i trójwymiarowe modele kryją się pod tabliczkami ułożonymi na stoisku. Po drugiej stronie naszej ekspozycji znalazły się też mniejszej wersje obydwu tych elementów - te same aplikacje dotykowe i kinetyczne umieściliśmy również na pojedynczych ekranach ustawionych z boku.

To jednak ciągle tylko cząstka tego, co Berrylife pokazało podczas Targów Modernizacji Budynków w Krakowie. Na naszym stoisku znalazły się również dwa stoły dotykowe z multimedialnmi prezentacjami oraz nowy model wielodotykowego infokiosku, który podczas tej imprezy zaliczył swój oficjalny debiut. Odwiedzający mogli go wykorzystać do nawigacji po naszej niedawno odświeżonej stronie internetowej. Wisienką na torcie była natomiast interaktywna podłoga, wyświetlająca animowane logo Berrylife, reagująca na przechodzące pomiędzy stoiskami osoby. W tworzeniu kontentu pomogli nam czarodzieje oprogramowania z M.A.D. Engineers i Lavavision.

https://www.facebook.com/berrylife       https://www.youtube.com/user/berrylifeinteractive?feature=watch