Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się więcej.

Aplikacje dotykowe

Prezentacje, gry i wirtualne katalogi reagujące na dotyk nabierają życia i na długo zapadają w pamięć. Technologia multitouch oraz inne nowoczesne rozwiązania zapewniają wygodną nawigację, intuicyjną obsługę oraz niezawodność. To nowoczesna forma pokazywania multimediów, zyskująca coraz większą popularność.

Zobacz na jakich urządzeniach możesz wykorzystać kontent Berrylife.

Aplikacje interaktywne

Technologie interaktywne zrobiły furorę w świecie gier wideo, miedzy innymi dzięki Microsoft Kinect. Teraz rozszerzają swoje zastosowanie o rynki rozrywki i reklamy. Takie aplikacje przyciągają i angażują użytkowników, a przy tym pozwalają na interakcję z cyfrowymi materiałami w oryginalny, zupełnie niestandardowy sposób.

Zobacz na jakich urządzeniach możesz wykorzystać kontent Berrylife.

Aplikacje mobilne

Obecnie smartfony i tablety są już powszechnie stosowane. Ci, którzy potrafią wykorzystać ich potencjał, mają na rynku wielką przewagę. Berrylife projektuje aplikacje mobilne z myślą o najpopularniejszych urządzeniach i platformach, takich jak iOS, Android oraz Windows Phone.

play icon2 zobacz film                 foto icon2 zobacz zdjęcia

Augmented Reality

Dzięki rzeczywistości rozszerzonej (AR) technologie interaktywne wchodzą na jeszcze wyższy poziom. Połączenie autentycznego obrazu z cyfrowymi elementami tworzy niezwykłe wrażenie immersji i wywołuje u użytkowników duże emocje. Rozwiązania oparte na AR otwierają zupełnie nowe możliwości dotarcia do odbiorców.

Zobacz na jakich urządzeniach możesz wykorzystać kontent Berrylife.

3D mapping

Trójwymiarowe wizualizacje i hologramy pozwalają nam tworzyć multimedia przyszłości. Dzięki projekcjom opartym o technologię 3D mappingu nawet zwykłe, proste obiekty i bryły ożywają, przyciągając wzrok ferią barw i niezwykłymi iluminacjami.

Zobacz na jakich urządzeniach możesz wykorzystać kontent Berrylife.

Film i animacja

Na potrzeby klientów nagrywamy krótkie filmy promocyjne i przygotowujemy profesjonalne animacje. Kreatywne podejście i wykwalifikowany zespół sprawiają, że możemy tworzyć zarówno proste produkcje o skromnym budżecie jak i bardziej zaawansowane i wymagające realizacje.

Zobacz na jakich urządzeniach możesz wykorzystać kontent Berrylife.

Oculus Rift

Gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift w niezwykle realny sposób przenoszą użytkownika w cyfrowy świat. Wbudowany czujnik położenia głowy oraz emisja oddzielnego obrazu dla każdego oka pozwalają  na poczucie głębi, jakiej nie oddają żadne dostępne monitory 3D. Urządzenie doskonale nadaje się do prezentacji niedostępnych lub odległych miejsc, czy przestrzeni, które dopiero powstaną. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

360 VR video

Wykorzystując kamery GoPro Hero oraz specjalistyczne oprogramowanie tworzymy filmy 360° virtual reality. Ich wielkim atutem jest możliwość dowolnej zmiany kierunku obserwacji w trakcie oglądania. W standardzie 360 stopni można sfilmować niemal każde istniejące miejsce (także z powietrza, przy użyciu drona), pomieszczenie lub obiekt. W naszych realizacjach kładziemy największy nacisk na immersję. Chcemy, aby widz czuł, że znajduje się w centrum filmu i uczestniczy w oglądanych wydarzeniach.

Zobacz na jakich urządzeniach możesz wykorzystać kontent Berrylife.

Modelowanie 3D

Opracowujemy trójwymiarowe modele zarówno wielkich powierzchni, jak i niedużych obiektów. Tworzymy wizualizacje budynków, przestrzeni wystawowych, stoisk targowych, jak również projekty urządzeń, przedmiotów, czy makiety produktów.

pobierz aplikację pobierz aplikację                                                                                    pobierz aplikację pobierz aplikację

Wirtualny spacer

Tworzymy interaktywne prezentacje pozwalające na naturalne, intuicyjne przemieszczanie się w przestrzeni 3D. To ciekawa propozycja m.in. dla projektantów, biur architektonicznych, organizatorów targów i wystawców. Wirtualny spacer daje możliwość zwiedzenia obiektu, zapoznania się z bryłą budynku, rozkładem pomieszczeń, czy detalami architektonicznymi. Jeszcze bardziej realne doznania zapewni wirtualna wycieczka w goglach Oculus Rift, które umożliwiają poczucie niezwykłej głębi trójwymiaru.

Kontakt Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub konsultacją, daj nam znać!

Berrylife

BIURO

ul. Podole 60 (biurowiec KPT)

30-394 Kraków

tel. 12 345 58 03

kom. 794 000 969

MAGAZYN

ul. Piłsudskiego 7

32-050 Skawina

e-mail: biuro@berrylife.pl

FacebookYoutubeTwitterG+

  • BTScene Torrents