Green Box TV Event - Berrylife

Green box TV

Rozwiązanie wykorzystujące technikę greenscreen, czyli sposób obróbki obrazu, polegający na zamianie jednolitego tła na dowolny materiał filmowy. W tym przypadku postać stojąca w rzeczywistości na zielonym tle, przy pomocy kamery wideo oraz specjalistycznego oprogramowania jest kluczowana i przenoszona do przygotowanej wcześniej przestrzeni w filmie. Efekt w proponowanej przez nas formie dedykowane jest głównie dla młodszych odbiorców, ale bez przeszkód możemy stworzyć analogiczną propozycję dla dowolnej grupy wiekowej. Każde dziecko lub osoba dorosła, która wystąpi przed greenscreenem odchodzi ze stanowiska ze swoim zdjęciem w filmowej scenerii. Zdjęcia drukowane są w jakości fotograficznej.

Nasza koncepcja zakłada podróż przez świat zwierząt z różnych kontynentów. Jeżeli ta tematyka nie pasuje do planowanego eventu, na życzenie Klienta możemy przygotować inną, także wykorzystującą jego materiały firmowe.

Realizacja wymaga przestrzeni na rozłożenie tła greenscreen, kamery oraz ekranu do podglądu. Żeby wywołać pożądany efekt ten ostatni powinien być sporych rozmiarów. Sugerowana opcja to ekran LED P3.9, o rozmiarze 3,5 x 2m. W mniejszej przestrzeni możemy zaproponować videowall lub monitor 80” na statywie. W ramach oferty gwarantujemy pełną obsługę techniczną. Dodatkowo podczas eventu możemy zapewnić fotografa lub ekipę filmową, która uwieczni realizację.