360 VR video

Using GoPro Hero cameras and specialized software we create 360 ° virtual reality films. The technology's advantage is a possibility to change a viewpoint in any way while watching a movie. In the 360 degree standard it is possible to film almost any place (also from the air, with a drone), indoor space or object. In our realizations we focus on immersion. We want a user feel like in the center of a movie, taking part in the action.

Animacje VR

Animacje VR pomagają przedstawić oraz zrozumieć procesy i sytuacje których w rzeczywistości nie jesteśmy w stanie doświadczyć. Wirtualna rzeczywistość pozwala nam zanurzyć się w przestrzeni w żaden inny sposób nie dostępnej. 

W przedstawionej krótkiej kompilacji animacji 3d prezentujemy animację o tematyce medycznej powstałej w ramach projektu United-Digitals.com. Odnajdziemy tam klasyczną animację 3d, nagrania 360 oraz nagrania połączone z animacją i postprodukcją VR.

Filmy 360 inaczej nazywane sferycznymi pomagają naszym klientom:
- prezentować miejsca niedostępne, jak np. wnętrze kopalni czy zamknięty teren budowy
- prezentować produkty w zupełnie nowy sposób
- prezentować bardziej realnie inwestycje budowlane
- prezentować w bardziej atrakcyjny sposób obiekty turystyczne
- edukować

Zapis filmowy w technologii 360 z Traktu Królewskiego w Krakowie, od Placu Matejki do Wzgórza Wawelskiego. Film 360 to możliwość prezentacji miejsc oraz przestrzeni atrakcyjnych turystycznie. Oglądającym pozwala podjąć decyzję o odwiedzeniu miejsca realnie lub na sentymentalny powrót do odwiedzonych już miejsc.

Pelne uroku panoramy 360 z Czarnogory i Chorwacji. Video 360 to świetne ułatwienie wyboru destynacji turystycznej. Rozglądając się w przestrzeni wirtualnej rzeczywistości umożliwiamy poznanie miejsc nie odwiedzonych do tej pory. To świetny sposób prezentacji hoteli, pensjonatów, atrakcji turystycznych.

  +48 12 345 58 03

   biuro@berrylife.pl